Az angol golfozó közel két millió dollárt keresett a hétvégén

2017. 10. 29. 15:58

A golfozók viágbajnoki sorozatának idei negyedik egyben utolsó tornáját rendezték Kínában. A versenyzők valamivel kevesebb, mint 10 millió dolláron osztoztak, a végén Justin Rose járt a legjobban, aki közel 2 millióval vett ki a közösből.

A brit Justin Rose győzelmével zárult a golfozók világbajnoki sorozatának, a World Golf Championshipnek az idei negyedik tornája, az HSBC Champions viadal. A közel 10 millió dollár összdíjazású tornán Rose két ütés előnnyel nyert, mögötte az amerikai, idén a sorozat első két tornáját megnyerő Dustin Johnson végzett a második helyen hármas együttállásban. Rose mostani sikeréért 1 millió 700 ezer dollárt kapott.

Justin Rose pályafutása során másodszor nyerte meg az egyik legjobban fizető golftornát.

(Forrás: Forrás:sportrajongo.hu, mti / Fotó: pinterest)