Hangáék nem bírtak az Olympiakosszal - videó

2016. 10. 28. 10:06

A Real Madrid legyőzése után a görög Olympiakosz ellen kellett helytállnia Hanga Ádám csapatának a kosárlabda Euroligában. A magyar játékos ismét vezére volt csapatának, ám ezúttal nem tudta győzelemre vezetni társait, a Baskonia ha szoros meccsen is, de végül kikapott.

A Real Madrid után a görög Olympiacosszal már nem bírt Hanga Ádám csapata a spanyol Baskonia a kosárlabda Euroliga alapszakaszának 4. fordulójában. Hangáék az első negyedet megnyerték, a félidőre még kétpontos előnnyel mehettek el. Az Olympiakosz a második játékrészt azonban jobban bírta, és végül a negyedik negyedben eldöntötte a találkozót. A végig kiélezett és szoros összecsapás végeredménye 95-90 a görögöknek. Ami Hanga Ádám teljesítményét illeti, a San Antonio Spurs által draftolt játékos 36 percet játszott és 15 ponttal zárt, emellett leszedett még 6 lepattanót és kiosztott 3 gólpasszt.