Nagy verésbe szaladt bele a Barcelona Vigóban

2015. 09. 24. 11:15

Az eddig százszázalékos Barcelona meglepetésre 4-1-re kikapott a Celta Vigo vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában. A katalánok legnagyobb riválisa, a Real Madrid viszont nyert és így át is vette a vezetést a bajnoki tabellán.

A hazaiak gyakorlatilag már az első félidőben eldöntötték a meccset, 2-0-ra vezettek, 56 perc után pedig már 3-0 állt az eredményjelzőn. A katalán csapatból a 80. percben Neymar szépített, de így is fölényes volt a Celta sikere, mert három perccel később negyedszer is bevette a Barcelona kapuját. A címvédő együttesnek ez volt az első veresége a mostani bajnoki idényben. A Barca legnagyobb riválisa, a Real Madrid Karim Benzema két góljának köszönhetően győzött az Athletic Bilbao vendégeként, ezzel a tabella élére ugrott és nyert az Atlético is, valamint az idén eddig kiválóan teljesító Villareal.