NB 1: Szombathelyen nyert az ETO

2014. 10. 26. 22:00

Az egyik oldalon új, a másikon eltiltott edző volt, így is érvényesült azonban a papírforma. Az idén elég rapszodikusan teljesítő Győr ugyanis simán nyert 2-0 arányban Szombathelyen.

Szentes Lázár ezen a találkozón ült először a hazaiak kispadján, míg a másik oldalon Horváth Ferenc az eltiltását töltötte.

A mérkőzésen bekezdett a Győr, és hamar kétgólos előnyre is tett szert, Völgyi Dániel közreműködésével. Völgyi előbb gólpasszt adott Varga Rolandnak, majd nem mindennapi módon, szögletből talált be. A sarokrúgást Rózsa Dániel a rövid sarokból nem tudta kipiszkálni, Völgyi pedig a szünetben elismerte, nem kapura szánta szögletét.

A második félidőben aztán próbálkozott a Hali, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Radónak és Rocchinak sem ment, a csereként beállt Városi sem tudta igazolni, hogy Szentes joggal küldte pályára (Artner szokásával ellentétben).

A Győr nem játszott kiemelkedően, de ma ennyi is elég volt, míg Szombathelyen lesz még bőven munkája Szentesnek.