NBA: nagyot hajrázott a Heat

2015. 12. 14. 10:45

A Miami legyőzte a vendég Memphist az NBA vasárnapi játéknapján, a 16 pontos hátrányt ledolgozó floridaiak 22 másodperccel a vége előtt vezettek először a mérkőzésen. A Heat ezzel három vesztett mérkőzést követen tudott ismét diadalmaskodni.

A három vereség után diadalmaskodó Miami hatalmas hajrájának köszönhette a sikert, hiszen 11-0-ra nyerte az utolsó 2:34 percet.

Az Oklahoma City szintén "mínusz" 16 pontról fordított, és három napon belül másodszor is megverte a Utah-t, amely 2010 óta sorozatban kilencedszer kapott ki a Thunder csarnokában. A hazaiaknál Kevin Durant 31 pontot dobott, ebből 29-et a második félidőben.

A vergődő Philadelphia Torontóban rontotta "győzelmi" mérlegét 1/24-re, míg a Minnesota főként 24 eladott labdájának tulajdoníthatja phoenixi vereségét.