NBA: ezúttal a Washington verte LeBronékat - eredmények

2014. 11. 22. 09:51

Sorozatban harmadszor kapott ki a LeBron James vezette Cleveland Cavaliers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA). A Cavs ezúttal a Washingtontól kapott ki és ismét negatív győzelmi mutatóval áll csoportjában. A játéknapon nyert a Memphis és a Toronto is, előbbi így 11-2-es mutatóval a liga legeredményesebb csapata.

Nem volt nagy napja a Cleveland Cavaliers együttesének és ezzel együtt LeBron Jamesnek sem. A clevelandi együttes az összes negyedet elveszítette a Washington elleni meccsen kivéve az utolsót, de akkor már mindegy volt a hazaiaktól nem lehetett elvenni a győzelmet. A vendégek mindössze 78 pontra voltak jók, James 22 pontot dobott ám 21 dobásából csak 8 volt jó, tehát a dobószázaléka ezúttal is gyenge volt, ahogy a teljes csapaté (36%).

Kikapott a Los Angeles Lakers is, Bryantéket ezúttal a Dallas leckéztette meg. Bryant 17 pontig jutott (6-22), míg a másik oldalon Dirk Nowitzki 23 pontot tett bele a közösbe és a dobószázaléka szinte tökéletes volt, 8-10 a hármompontosok terén pedig 2-2. A Lakers 3-10-es mutatóval a liga második leggyengébb csapata, míg a Dallas 10-3-as győzelmi mutatóval a harmadik legjobb a mezőnyben.